Doamna academician Maria Duca a fost aleasă în calitate de membru de onoare al Academiei Române Agricole și Silvice „Gheorghe Ionescu-Șișești”
Colectivul facultății de Biologie și Geoștiințe o felicită pe doamna academician Maria Duca, pentru realizarea formidabilă de a fi aleasă în calitate de membru de onoare al Academiei Române Agricole și Silvice „Gheorghe Ionescu-Șișești” . Aceasta este o recunoaștere a contribuției remarcabile în cercetarea și instruirea în domeniul științelor biologice și agricole, realizată cu multă pasiune…
Citește mai mult


Русский