Stimați studenți, în conformitate cu Regulamentul Facultății Universității de Stat din Moldova din 4 iunie 2019, Comisia electorală a facultății de Biologie și Pedologie vă aduce la cunoștință că în data de 23 mai 2022 se va desfășura procesul de alegere a reprezentanților studenților în Consiliul facultății de Biologie și Pedologie.
Alegerile se realizează prin vot direct, secret și liber exprimat și se vor desfășura:
- pentru studenții ciclului I (licență) la orele 1045 în sala 231;
- pentru studenții ciclului II (masterat) la orele 1645 în sala 130.
Șefii de grupă sunt așteptați în ziua și la ora indicată pentru realizarea procesului electoral.



Русский