Vizita de studiu a studenților specialității Ecologie la instituții de cercetare
În perioada 7-8 iunie 2026, studenții anului II, ciclul I – Licență, specialitatea Ecologie, din cadrul Facultății de Biologie și Geoștiințe, au participat la o vizită de studiu la Grădina Botanică Națională (Institut) „Alexandru Ciubotaru”, Institutul de Zoologie și Institutul de Ecologie și Geografie, în cadrul practicii de specialitate, sub coordonarea dnei dr., conf. cerc.…
Citește mai mult


Русский